در صورت بروز مشکل با شماره 09358991444 در پیامک یا تلگرام پیام بدهید

1- خرید فالوور و لایک و خدمات ممکن است با تاخیر انجام شود و سفارش ها به دلیل قوانین جدید اینستاگرام دارای ریزش بوده و وجه عودت نخواهد داده شد  

2- در برخي از موارد اندک ممکن است به علت قطعي سرور سفارشات افزایش فالوور اینستاگرام و خريد لايک با تاخير انجام شود 

3- در وارد کردن اطلاعات پیج و یا لینک های درخواستی دقت کنید

4- سایت ما به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

5- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

6- تنها افراد بالای 18 سال امکان استفاده از خدمات سایت را دارا می باشند

7- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

8- ساعات فعالیت شرکت در تمامی بخش های مورد نیاز ثبت شده است ، در صورتیکه موفق به ارتباط نشده اید اندکی صبور باشید.

9- تمام عملیات بانکی ما قانونی بوده و برپایه قوانین درگاه های پرداختی می باشد.

10- هرگونه دخل و تصرف در خدمات و روند کاری ، متوجه کاربر استفاده کننده بوده و شرکت در جهت امور خود میتواند به مراجع قانونی مراجعه کند.

11- سیستم ما بصورت پویا کاربرانی که به وبسایت می آیند را رصد میکند تا از خطاها جلوگیری و از خطرات محافظت کند.

12- هر هزینه ای که پرداخت شود و یا شارژ کیف پول ، باید در سیستم ما مصرف گردد در غیر اینصورت مسئولیت به عهده مشتری خواهد بود.

13 - در صورت سفارش از وبسایت یا اپلیکیشن، ثبت سفارش مشابه در سرویس دهنده های دیگر باعث اختلال در روند سفارش ما میشود و در صورت وقوع، متوجه مشتری بوده و هیچ مسئولیتی توسط گروه یک کا بابت اتمام سفارش بعهده نمیباشد.

14 - توجه کنید برخی خدمات ممکن است زمان زیادی صرف کند، بسته به شرایط اینترنت و یا سرور های پلتفرم ها، لذا تا پایان روند سفارش صبوری کنید و از هر گونه سفارش مجدد و یا ثبت سفارش در دیگر وبسایت ها خودداری کنید در غیر اینصورت مسئولیت هرگونه اختلال یا توقف خدمات با مشتری خواهد بود.

 

 

** این مطلب بروز میشود **آیا این مطلب برای شما مفید بوده؟


پشتیبانی واتس اپ
1K فالوور - تمامی حقوق محفوظ است