در صورت بروز مشکل با شماره 09358991444 در پیامک یا تلگرام پیام بدهید

logo

بهترین نیستیم اما تلاش میکنیم بهترین خدمات را ارائه دهیم...

گروه یک کا از سال 1395 در عرصه دیجیتال مارکتینگ فعالیت خود را آغاز کرد، در آن زمان بخش بزرگی از دانش دیجیتالی و مارکتینگ خود را با شرکت طراحات وب آی کلاسیک پیش برد و همچنین با گذشت زمان بصورت مستقل ولی یکپارچه ، به تیم جداگانه ای در سال 1398 تبدیل شد که در عرصه خدمات شبکه های اجتماعی پا نهاد. مفتخریم اعلام کنیم که بعد از گذشت چندین سال از عمر گروه توانسته ایم مشتریان خود را در پیشبرد دیجیتال مارکتینگ کشوری ، ارتقا داده و سطح توانایی دانش پژوهان این عرصه را یاری داده ایم.

گروه ما، بالغ بر چندین پروژه و سفارش در طی این سالها با موفقیت به پایان رساند که اگر حریم شخصی مشتریان نبود اعلام آن خیره کننده و حیرت بر انگیز بود. تلاش ما در این راستا روز افزون و بدون وقفه است و در این راه گاها از تمام چشم ها به سود و یا زیان بسته ایم. استارت آپ گروه یک کا حال با بزرگتر کردن عرصه رقابت خود سعی در ارائه خدماتی بیش از پیش دارد و در این راستا از هیچ تلاشی کم نخواهد کرد.

وبسایت ما با ارائه خدمات با قیمت هایی متعادل و منطقی، سعی در رقابتی سالم در فضای سالم دارد و آماده همکاری با هرگونه تیم یا شرکت در این عرصه می باشد و ما همیشه از همه همکاران در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان ، کمک خواسته ایم و همیشه هم با شعار همه با هم برای ارائه خدمات بهتر، سعی کرده ایم خدمات در راستای رفاه حال مشتریان با بهترین پارامترها، قرار بگیرد.آیا این مطلب برای شما مفید بوده؟


پشتیبانی واتس اپ
1K فالوور - تمامی حقوق محفوظ است